REJONOWE MISTRZOSTWA GDYNI W 2 OGNIE

Dnia 9 stycznia 2019 r. w SP nr 48 na Chwarznie odbyły się Rejonowe Mistrzostwa Gdyni w 2 ognie. Zawody o tyle ważne, że uczestnicy rekrutowani byli wśród uczniów tylko klas czwartych i piątych. W ten sposób zrealizowany został nasz postulat sportowego aktywizowania dzieci z tych właśnie roczników, o który postulowaliśmy już wiele razy. Nasza szkoła reprezentowana była przez dziewczynki i chłopców. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców okazaliśmy się bezkonkurencyjni i z kompletem samych zwycięstw awansowaliśmy do finału miejskiego. Opiekunami naszych bohaterów byli: p. Monika Jarząb (dziewczęta) oraz p. Rafał Kaczyński (chłopcy).  A tak przedstawia się skład osobowy naszych reprezentacji:

Dziewczęta:                                               

 1. Baranowska Wiktoria
 2. Gawluk Wiktoria
 3. Hamadyk Iza 4a
 4. Littwin Iza 4e
 5. Mąka Magda
 6. Olender Lena
 7. Pazdrak Paulina
 8. Połchowska Maja 5a
 9. Sarawi Natalia
 10. Wiśniewska Zuzanna

Chłopcy

 1. Braciszewicz Jakub 4a
 2. Czachowski Adam
 3. Gawryś Filip 4c
 4. Gierszewski Wiktor
 5. Jaszczuk Paweł 4e
 6. Mańczak Maksymilian 4e
 7. Nowak Sebastian 4e
 8. Orlikowski Hubert
 9. Tybuszewski Piotr
 10. Urbański Franciszek 5a

Wszystkim reprezentantkom i reprezentantom gratulujemy zwycięstwa oraz sportowej postawy i hartu ducha. Jednocześnie życzymy powodzenia w finale miejskim 2 ogni.

Galeria zdjęć

Post Author: Maria Bohn