PORTAL „GDYNIA WSPIERA”

Portal www.gdyniawspiera.pl powstał po to, aby osoba szukająca pomocy mogła w prosty sposób – po kilku kliknięciach – dotrzeć do konkretnej oferty odpowiadającej jej potrzebom.
Na stronie znajduje się sześć głównych kategorii problemów, m.in. kłopoty z uzależnieniem i nadużywaniem, przemoc i poszkodowanie przestępstwem czy złe samopoczucie i kryzysy psychiczne. Każda z nich zwiera od czterech do sześciu podkategorii, a następnie kolejne – aż do precyzyjnie określonej sytuacji kryzysowej.
Dzięki temu osoba korzystająca ze strony jest precyzyjnie kierowana w miejsce, gdzie odpowiedni specjaliści będą w stanie udzielić jej potrzebnej pomocy.
Baza ofert jest na bieżąco aktualizowana. Swoją ofertę do portalu gdyniawspiera.pl może dopisać każda organizacja udzielająca nieodpłatnego wsparcia gdynianom doświadczającym problemów w codziennym funkcjonowaniu.
Z serwisu mogą też korzystać wolontariusze poszukujący dla siebie nowych wyzwań w zakresie pomagania potrzebującym. Dla nich stworzony został panel „Chcę pomagać”.
Więcej informacji na stronach internetowych http://gdyniawspiera.pl/ oraz na fb https://www.facebook.com/gdyniawspiera/

Post Author: Maria Bohn