PODZIĘKOWANIA – DZIEŃ TUMBO

Szanowni Państwo – Rodzice, Dziadkowie naszych uczniów

W imieniu organizatorów Dnia Tumbo składam Państwu serdeczne podziękowania za zaangażowanie i ofiarność na rzecz akcji charytatywnej Tumbo Pomaga. Dzięki Państwa finansowemu wsparciu uzyskany rezultat akcji przeszedł nasze oczekiwania (zebraliśmy 3510,84 zł !). Dziękujemy za przygotowanie wspaniałych darów na kiermasz – smacznych ciast, babeczek, ciasteczek w kształcie słoników, kunsztownie zdobionych pierniczków, słoników robionych na szydełku. Dziękujemy za słodycze, soczki, długopisy, balony i dziękujemy, że Państwa dzieci wszystko to kupiły. Nasz kiermasz trwał aż 3 dni! Tak dużo produktów wpłynęło.

Dziękuję również naszym uczniom za wyjątkową wrażliwość i właściwe zrozumienie  celu akcji oraz za spontaniczne zaangażowanie się w jej organizację i przebieg. Szczególne podziękowania kieruję do Pań Małgorzaty Brochockiej i Anny Wicek – koordynatorek naszych szkolnych działań. Wszystkie zebrane pieniądze zostały przekazane Fundacji Hospicyjnej. 

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie

Serdecznie dziękujemy!

Galeria zdjęć

Post Author: Maria Bohn