PODSUMOWANIE AKCJI „CIAPKOWO”

Akcja „Ciapkowo”

Serdecznie dziękujemy uczniom i rodzicom za tak liczny odzew na naszą akcję, okazaną pomoc i szczodre serce. Jesteśmy bardzo wdzięczni i szczęśliwi, że pomimo tych trudnych czasów los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny uczniom naszej szkoły. Zebraliśmy dużą ilość karmy suchej i mokrej zarówno dla psów jak i kotów. Wśród darów znalazły się również koce, posłania i zabawki. Dzięki Wam pomogliśmy przetrwać zimę zwierzakom.

W podziękowaniu otrzymaliśmy dyplom przyznany przez Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ „Animals” za podjętą współpracę oraz okazane serce i pomoc bezdomnym, porzuconym zwierzętom, podopiecznym Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Ciapkowo” w Gdyni.

Dziękujemy! I już nie możemy doczekać się kolejnych wspólnych akcji!

Post Author: Maria Bohn