NAUCZYCIELE

Konsultacje nauczycieli z rodzicami w roku szkolnym 2021/2022 po umówieniu się i ustaleniu godziny drogą mailową.

 

LP. NAZWISKO I IMIĘ PRZEDMIOT NAUCZANIA E-MAIL
1. Skulska-Wittbrodt Dorota j. angielski dorota.wittbrodt@sp12gdynia.edu.pl
2. Śmiełowska-Bohn Maria informatyka maria.bohn@sp12gdynia.edu.pl
3. Kudelska Izabela terapia pedagogiczna izabela.kudelska@sp12gdynia.edu.pl
4. Bergau-Jankowska Małgorzata j. angielski malgorzata.jankowska@sp12gdynia.edu.pl
5. Biernacka Ewa geografia ewa.biernacka@sp12gdynia.edu.pl
6. Bogucka Anna w-f anna.bogucka@sp12gdynia.edu.pl
7. Brochocka Małgorzata biblioteka/biologia/przyroda malgorzata.brochocka@sp12gdynia.edu.pl
8. Buczkowska Małgorzata w-f malgorzata.buczkowska@sp12gdynia.edu.pl
9. Bukowska Magdalena matematyka/fizyka/informatyka magdalena.bukowska@sp12gdynia.edu.pl
10. Chojnacka Barbara kształcenie zintegrowane barbara.chojnacka@sp12gdynia.edu.pl
11. Chojnowska Paulina świetlica szkolna paulina.chojnowska@sp12gdynia.edu.pl
12. Chrapkowska Katarzyna n-l wspomagający katarzyna.chrapkowska@sp12gdynia.edu.pl
13. Cybulska Karolina świetlica szkolna karolina.cybulska@sp12gdynia.edu.pl
14. Dadacz Natalia świetlica szkolna natalia.dadacz@sp12gdynia.edu.pl
15. Derkowska Daria historia/wos daria.derkowska@sp12gdynia.edu.pl
16. Dęby Anna religia anna.deby@sp12gdynia.edu.pl
17. Furgalska Dorota pedagog szkolny dorota.furgalska@sp12gdynia.edu.pl
18. Gibaszek Joanna świetlica szkolna joanna.gibaszek@sp12gdynia.edu.pl
19. Głowacka Iwona świetlica szkolna iwona.glowacka@sp12gdynia.edu.pl
20. Gołyszny Magdalena j. polski magdalena.golyszny@sp12gdynia.edu.pl
21. Grabowska Joanna świetlica szkolna joanna.grabowska@sp12gdynia.edu.pl
22. Guzelak Anna n-l wspomagający anna.guzelak@sp12gdynia.edu.pl
23. Jabłońska Anna muzyka/technika anna.jablonska@sp12gdynia.edu.pl
24. Janczak Beata kształcenie zintegrowane beata.janczak@sp12gdynia.edu.pl
25. Jankowska-Frączyk Marta j. polski marta.fraczyk@sp12gdynia.edu.pl
26. Jaroszuk Agnieszka j. angielski agnieszka.jaroszuk@sp12gdynia.edu.pl
27. Jarząb Monika w-f monika.jarzab@sp12gdynia.edu.pl
28. Junak Katarzyna logopeda katarzyna.junak@sp12gdynia.edu.pl
29. Kaczyński Rafał w-f rafal.kaczynski@sp12gdynia.edu.pl
30. Kandzora Magdalena kształcenie zintegrowane magdalena.kandzora@sp12gdynia.edu.pl
31. Kłopocka Aleksandra kształcenie zintegrowane aleksandra.klopocka@sp12gdynia.edu.pl
32. Kocańda Magdalena biblioteka magdalena.kocanda@sp12gdynia.edu.pl
33. Koralewska Magdalena psycholog szkolny magdalena.koralewska@sp12gdynia.edu.pl
34. Kuszewska Ewa j. polski ewa.kuszewska@sp12gdynia.edu.pl
35. Kwiatkowska Izabela technika/plastyka izabela.kwiatkowska@sp12gdynia.edu.pl
36. Loska Renata matematyka renata.loska@sp12gdynia.edu.pl
37. Mielczarek Ewa oddział przedszkolny ewa.mielczarek@sp12gdynia.edu.pl
38. Mielewczyk Barbara biblioteka/j. polski barbara.mielewczyk@sp12gdynia.edu.pl
39. Milewska-Pijet Katarzyna świetlica szkolna katarzyna.pijet@sp12gdynia.edu.pl
40. Mościcka Małgorzata matematyka/fizyka malgorzata.moscicka@sp12gdynia.edu.pl
41. Murawska Joanna geografia joanna.murawska@sp12gdynia.edu.pl
42. Nowak Paulina n-l wspomagający paulina.nowak@sp12gdynia.edu.pl
43. Oniszczuk Natalia świetlica szkolna natalia.oniszczuk@sp12gdynia.edu.pl
44. Perkowski Krzysztof w-f krzysztof.perkowski@sp12gdynia.edu.pl
45. Połchowska Katarzyna kształcenie zintegrowane katarzyna.polchowska@sp12gdynia.edu.pl
46. Richert Marta oddział przedszkolny marta.richert@sp12gdynia.edu.pl
47. Rodziewicz Joanna matematyka joanna.rodziewicz@sp12gdynia.edu.pl
48. Rybak Ewa kształcenie zintegrowane ewa.rybak@sp12gdynia.edu.pl
49. Sacewicz Maja logopeda maja.sacewicz@sp12gdynia.edu.pl
50. Skulina Agnieszka n-l wspomagający agnieszka.skulina@sp12gdynia.edu.pl
51. Skulina Kasjana j. angielski kasjana.skulina@sp12gdynia.edu.pl
52. Słowi Adam w-f adam.slowi@sp12gdynia.edu.pl
53. Sobiech Grażyna matematyka grazyna.sobiech@sp12gdynia.edu.pl
54. Sowa Małgorzata matematyka malgorzata.sowa@sp12gdynia.edu.pl
55. Stecka Marzenna biologia/przyroda/wdżwr marzena.stecka@sp12gdynia.edu.pl
56. Stefańska Justyna świetlica szkolna justyna.stefanska@sp12gdynia.edu.pl
57. Suligowska Marta chemia marta.suligowska@sp12gdynia.edu.pl
58. Szermelek Anna kształcenie zintegrowane anna.szermelek@sp12gdynia.edu.pl
59. Thiel-Sawczuk Magdalena j. niemiecki magdalena.sawczuk@sp12gdynia.edu.pl
60. Tokaj Klaudia n-l wspomagający klaudia.tokaj@sp12gdynia.edu.pl
61. Urbaniak Alicja j. polski alicja.urbaniak@sp12gdynia.edu.pl
62. Wachowiak Renata religia renata.wachowiak@sp12gdynia.edu.pl
63. Wicek Anna kształcenie zintegrowane anna.wicek@sp12gdynia.edu.pl
64. Wirkus Marek religia marek.wirkus@sp12gdynia.edu.pl
65. Wrześniowska Justyna j. angielski justyna.wrzesniowska@sp12gdynia.edu.pl
66. Wypych Dorota kształcenie zintegrowane dorota.wypych@sp12gdynia.edu.pl
67. Zawadzka Marzena kształcenie zintegrowane marzena.zawadzka@sp12gdynia.edu.pl
68. Zieliński Wojciech w-f wojciech.zielinski@sp12gdynia.edu.pl
69. Ziemba Olga kształcenie zintegrowane olga.ziemba@sp12gdynia.edu.pl
70. Zmorzyńska Magdalena historia magdalena.zmorzynska@sp12gdynia.edu.pl
71. Żuchowska Krystyna informatyka krystyna.zuchowska@sp12gdynia.edu.pl

 

[/su_table]