NAUCZYCIELE

Konsultacje nauczycieli z rodzicami w roku szkolnym 2017/2018 po umówieniu się i ustaleniu godziny drogą mailową.

 

LP. NAZWISKO I IMIĘ PRZEDMIOT NAUCZANIA E-MAIL
 1. Skulska-Wittbrodt Dorota j. angielski dorota.wittbrodt@sp12gdynia.edu.pl
 2. Śmiełowska-Bohn Maria informatyka maria.bohn@sp12gdynia.edu.pl
 3. Kudelska Izabela terapia pedagogiczna izabela.kudelska@sp12gdynia.edu.pl
 4. Bergau-Jankowska Małgorzata j. angielski malgorzata.jankowska@sp12gdynia.edu.pl
 5. Biernacka Ewa geografia ewa.biernacka@sp12gdynia.edu.pl
 6. Bogucka Anna w-f anna.bogucka@sp12gdynia.edu.pl
 7. Borek Agnieszka przyroda/biologia agnieszka.borek@sp12gdynia.edu.pl
 8. Brochocka Małgorzata biblioteka/biologia/przyroda malgorzata.brochocka@sp12gdynia.edu.pl
 9. Buczkowska Małgorzata w-f malgorzata.buczkowska@sp12gdynia.edu.pl
 10. Bukowska Magdalena matematyka/fizyka magdalena.bukowska@sp12gdynia.edu.pl
 11. Chojnacka Barbara kształcenie zintegrowane barbara.chojnacka@sp12gdynia.edu.pl
 12. Chrapkowska Katarzyna świetlica szkolna katarzyna.chrapkowska@sp12gdynia.edu.pl
 13. Derkowska Daria historia/wos daria.derkowska@sp12gdynia.edu.pl
 14. Detlaf Justyna świetlica szkolna justyna.detlaf@sp12gdynia.edu.pl
 15. Dęby Anna religia/technika anna.deby@sp12gdynia.edu.pl
 16. Drożdż Danuta j. polski danuta.drozdz@sp12gdynia.edu.pl
 17. Furgalska Dorota pedagog szkolny dorota.furgalska@sp12gdynia.edu.pl
 18. Gajewska Elżbieta kształcenie zintegrowane elzbieta.gajewska@sp12gdynia.edu.pl
 19. Gibaszek Joanna w-f joanna.gibaszek@sp12gdynia.edu.pl
 20. Głowacka Iwona świetlica szkolna iwona.glowacka@sp12gdynia.edu.pl
 21. Głowaczewska Dorota kształcenie zintegrowane dorota.glowaczewska@sp12gdynia.edu.pl
 22. Gołyszny Magdalena j. polski magdalena.golyszny@sp12gdynia.edu.pl
 23. Górska Arletta j. polski arletta.górska@sp12gdynia.edu.pl
 24. Groth Wiesława religia wieslawa.groth@sp12gdynia.edu.pl
 25. Jasieniecka Jolanta psycholog szkolny jolanta.jasieniecka@sp12gdynia.edu.pl
 26. Jabłońska Anna muzyka/technika anna.jablonska@sp12gdynia.edu.pl
 27. Jakubowska Małgorzata świetlica szkolna malgorzata.jakubowska@sp12gdynia.edu.pl
 28. Janczak Beata kształcenie zintegrowane beata.janczak@sp12gdynia.edu.pl
 29. Jaroszuk Agnieszka j. angielski agnieszka.jaroszuk@sp12gdynia.edu.pl
 30. Jekiełek Beata informatyka/fizyka beata.jekielek@sp12gdynia.edu.pl
 31. Kaczyński Rafał w-f rafal.kaczynski@sp12gdynia.edu.pl
 32. Kamińska Natalia j. niemiecki natalia.kaminska@sp12gdynia.edu.pl
 33. Kamma Emilia j. angielski emilia.kamma@sp12gdynia.edu.pl
 34. Kandzora Magdalena kształcenie zintegrowane magdalena.kandzora@sp12gdynia.edu.pl
 35. Kłopocka Aleksandra kształcenie zintegrowane aleksandra.klopocka@sp12gdynia.edu.pl
 36. Kochańska Bogumiła świetlica szkolna bogumila.kochanska@sp12gdynia.edu.pl
 37. Kopecka Violetta biblioteka/wos violetta.kopecka@sp12gdynia.edu.pl
 38. Koszałka Agnieszka świetlica szkolna agnieszka.koszalka@sp12gdynia.edu.pl
 39. Krupska Jolanta świetlica szkolna jolanta.krupska@sp12gdynia.edu.pl
 40. Kruszewska-Skrundź Barbara kształcenie zintegrowane barbara.skrundz@sp12gdynia.edu.pl
 41. Kur Adam w-f adam.kur@sp12gdynia.edu.pl
 42. Kuszewska Ewa j. polski ewa.kuszewska@sp12gdynia.edu.pl
 43. Kwiatkowska Izabela technika/plastyka izabela.kwiatkowska@sp12gdynia.edu.pl
 44. Malinowska Magdalena j. angielski magdalena.malinowska@sp12gdynia.edu.pl
 45. Mielczarek Ewa oddział przedszkolny ewa.mielczarek@sp12gdynia.edu.pl
 46. Mielewczyk Barbara biblioteka/j.polski barbara.mielewczyk@sp12gdynia.edu.pl
 47. Milewska-Pijet Katarzyna świetlica szkolna katarzyna.pijet@sp12gdynia.edu.pl
 48. Mościcka Małgorzata matematyka/fizyka malgorzata.moscicka@sp12gdynia.edu.pl
 49. Mroczkowski Roman plastyka roman.mroczkowski@sp12gdynia.edu.pl
 50. Nowak Paulina świetlica szkolna paulina.nowak@sp12gdynia.edu.pl
 51. Perkowski Krzysztof w-f krzysztof.perkowski@sp12gdynia.edu.pl
 52. Pietruczuk Joanna geografia joanna.pietruczuk@sp12gdynia.edu.pl
 53. Połchowska Katarzyna kształcenie zintegrowane katarzyna.polchowska@sp12gdynia.edu.pl
 54. Rodziewicz Joanna matematyka joanna.rodziewicz@sp12gdynia.edu.pl
 55. Rybak Ewa świetlica szkolna ewa.rybak@sp12gdynia.edu.pl
 56. Sadowska Anna świetlica szkolna Anna.sadowska@sp12gdynia.edu.pl
 57. Semak Lidia j. angielski lidia.semak@sp12gdynia.edu.pl
 58. Serement Katarzyna chemia katarzyna.serement@sp12gdynia.edu.pl
 59. Skulina Agnieszka świetlica szkolna agnieszka.skulina@sp12gdynia.edu.pl
 60. Skulina Kasjana j. angielski kasjana.skulina@sp12gdynia.edu.pl
 61. Słowi Adam w-f adam.slowi@sp12gdynia.edu.pl
 62. Sobiech Grażyna matematyka grazyna.sobiech@sp12gdynia.edu.pl
 63. Sowa Małgorzata matematyka malgorzata.sowa@sp12gdynia.edu.pl
 64. Stecka Marzenna biologia/przyroda/wdżwr marzenna.stecka@sp12gdynia.edu.pl
 65. Styk Danuta matematyka danuta.styk@sp12gdynia.edu.pl
 66. Suligowska Marta chemia marta.suligowska@sp12gdynia.edu.pl
 67. Szafranek Zbigniew historia zbigniew.szafranek@sp12gdynia.edu.pl
 68. Szermelek Anna kształcenie zintegrowane anna.szermelek@sp12gdynia.edu.pl
 69. Thiel-Sawczuk Magdalena j. niemiecki magdalena.sawczuk@sp12gdynia.edu.pl
 70. Timofiejuk Jolanta j. polski jolanta.timofiejuk@sp12gdynia.edu.pl
 71. Tokarska Katarzyna j. polski katarzyna.tokarska@sp12gdynia.edu.pl
 72. Wachowiak Renata religia renata.wachowiak@sp12gdynia.edu.pl
 73. Wicek Anna kształcenie zintegrowane anna.wicek@sp12gdynia.edu.pl
 74. Wirkus Marek religia marek.wirkus@sp12gdynia.edu.pl
 75. Wrześniowska-Choszcz Justyna j. angielski justyna.choszcz@sp12gdynia.edu.pl
 76. Wypych Dorota kształcenie zintegrowane dorota.wypych@sp12gdynia.edu.pl
 77. Wysocka-Pieniążek Alicja kształcenie zintegrowane alicja.pieniazek@sp12gdynia.edu.pl
 78. Zaczek Mirella j. angielski mirella.zaczek@sp12gdynia.edu.pl
 79. Zawadzka Marzena świetlica szkolna marzena.zawadzka@sp12gdynia.edu.pl
 80. Zieliński Wojciech w-f wojciech.zielinski@sp12gdynia.edu.pl
 81. Zmorzyńska Magdalena historia magdalena.zmorzynska@sp12gdynia.edu.pl
 82. Żuchowska Krystyna informatyka krystyna.zuchowska@sp12gdynia.edu.pl
 83. Żulińska-Zięba Marta j. polski marta.zieba@sp12gdynia.edu.pl