Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Garczynie

W dniu 18 października 2018 r. mieliśmy niewątpliwą przyjemność reprezentować nasze miasto – Gdynię na Mistrzostwach Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Garczynie, koło Kościerzyny. Świadomi zaszczytu jak i dużej odpowiedzialności za wynik, chłopcy bardzo świadomie i odpowiedzialnie podeszli do zawodów. Skoncentrowani i zdeterminowani najpierw dopingowali wcześniej biegające sztafety z Gdyni (w kategorii Igrzysk Dzieci oraz dziewczęta w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej) aby później udać się na rozgrzewkę. Kilka minut przed zaplanowanym startem, ustawili się na wyznaczonej przez organizatorów pozycji i czekali na sygnał startu. Każdy z chłopców, po przebiegnięciu 1 km przekazywał następnemu z drużyny pałeczkę- drużyna w sumie musiała przebiec 10 km. Nasi chłopcy naprawdę dzielnie się spisali, wykazali się determinacją i pokonywali własne słabości, osiągając niejednokrotnie najlepsze „życiówki”. Ostatecznie, na 19 startujących ekip, zajęliśmy 9 miejsce w województwie pomorskim. Wielkie gratulacje dla chłopaków za wysiłek i godną postawę, dzięki której mogliśmy z nich być dumni.

Skład naszej reprezentacji:

 1. Karólek Krystian IIId
 2. Piernicki Kamil IIId
 3. Nowakowski Filip IIId
 4. Stasiak Mateusz IIId
 5. Magryta Oskar IIId
 6. Pietrzak Kamil 8a
 7. Piernicki Klaudiusz IIId
 8. Kwiatkowski Tymoteusz IIIa
 9. Jarząb Kacper 8a
 10. Bąbel Eryk IIIa
 11. Andrukiewicz Oliwier 7a

Po zawodach spotkaliśmy się z Panią Dyrektor, która pogratulowała chłopcom wzorowej postawy oraz ufundowała słodką niespodziankę dla każdego zawodnika.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Galeria zdjęć

Post Author: Maria Bohn