Mistrzostwa Gdyni w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Dnia 4 października 2018 r. odbyły się Mistrzostwa Gdyni w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Naszą Szkołę reprezentowały dziewczęta z klas III gimnazjum oraz 8 SP:

 1. Halk Ida  IIIb
 2. Janczak Hanna IIIb
 3. Misztal Maja 8b
 4. Tymieniecka Agata IIIb
 5. Jastrząbek Nadia IIIb
 6. Janczarska Wiktoria 8b
 7. Sicińska Lidia 8c
 8. Pawelec Oliwia 8c
 9. Wojciechowska Zuzanna IIIb
 10. Borkowska Agnieszka IIIc

oraz chłopcy:

 1. Karólek Krystian IIId
 2. Piernicki Kamil IIId
 3. Nowakowski Filip IIId
 4. Stasiak Mateusz IIId
 5. Magryta Oskar IIId
 6. Hovsepyan Gor IIIb
 7. Piernicki Klaudiusz IIId
 8. Kwiatkowski Tymoteusz IIIa
 9. Jarząb Kacper 8a
 10. Bąbel Eryk IIIa
 11. Andrukiewicz Oliwier 7a

Zarówno dziewczęta jak i chłopcy bardzo dzielnie walczyli, biegli niejednokrotnie na 100% a czasem nawet na 110% swoich możliwości, idealnie wkomponowując się w ideę pracy zespołowej, dźwigając ciężar odpowiedzialności nie tylko za siebie ale także za partnerów z zespołu. Dziewczęta „wybiegały” 5 miejsce w Gdyni, chłopcy zaś osiągnęli wręcz kosmiczny wynik, wygrywając całe zawody i w pełni zasługując na miano MISTRZA Gdyni. Tym samym, uzyskali prawo do reprezentowania naszego miasta na Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Galeria zdjęć

Post Author: Maria Bohn