X Mikołajkowe Zawody Pływackie

W niedziele 3 grudnia na Krytej Pływalni przy Szkole Podstawowej nr 12 w Gdyni odbyły się jubileuszowe, X Mikołajkowe Zawody Pływackie. O tytuł najlepszego mikołajkowego pływaka walczyło ponad 200 dzieci. Zawody rozgrywane były w sześciu kategoriach wiekowych rocznik: 2011 i młodsi, 2010, 2009, 2008, 2007 – 2006, 2005 – 2004 z podziałem na dziewczęta i chłopców.

Wszystkim serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i dziękujemy za udział w zawodach. Organizatorami zawodów byli: UKS „Siódemka” Gdynia, Rada Dzielnicy Witomino Leśniczówka oraz Szkoła Podstawowa nr 12 w Gdyni. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji X Mikołajkowych Zawodów Pływackich.

Fotorelacja z zawodów dostępna na stronie: UKS „Siódemka”

Post Author: Administrator