MIKOŁAJKI W KLASACH 4-8

Mikołajki to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń grudnia. To czas, gdy uczestniczymy w wymianie prezentów, okazujemy sobie serdeczność i wprowadzamy świąteczny nastrój do naszych klas. Jednym z najbardziej oczekiwanych momentów podczas szkolnych mikołajek jest losowanie. Taką formę świętowania wybrali uczniowie klasy 4b. Każdy losował osobę, dla której ma przygotować prezent w ramach ustalonego budżetu. Uczniowie zacierali ręce z niecierpliwością, aby poznać, czyim tajemniczym Mikołajem zostaną. Obdarowując wylosowaną osobę, starali się, by prezent był wyjątkowy i niezapomniany, a przede wszystkim, aby sprawił radość i zadowolenie.

W kilku klasach popularnością cieszyły się słodkie upominki, a inną formę spędzenia tego przyjemnego czasu wybrała klasa 7c. Uczniowie na co dzień trenujący pływanie udali się do U7, gdzie mogli rywalizować ze sobą w grze w kręgle.

Z kolei 5b  oraz 4d wybrały się do kina. Starsi uczniowie obejrzeli film „Willy Wonka”, natomiast młodsi „Najpiękniejsze święta”.

Galeria zdjęć

Post Author: Magdalena Gołyszny