MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „TALERZ ZDROWIA”

W październiku w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pod hasłem „Talerz zdrowia”. Konkurs skierowany był do uczniów klas I-III. Jego celem było rozwijanie wyobraźni i twórczego działania, propagowanie wśród dzieci stosowania różnych technik i  materiałów plastycznych, rozwijanie zainteresowań plastycznych, a przede wszystkim propagowanie zdrowego i świadomego odżywiania. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy przedstawiającej zdrowe produkty, które powinny znaleźć miejsce w naszym jadłospisie. Wybór najlepszych prac był bardzo trudny, gdyż wszystkie były piękne, pomysłowe i niezwykle apetyczne.

 Oto wyniki:

I miejsce
Lena Wiśniewska klasa 2c
SP 39 w Gdyni

II miejsce
Gabriela Olbromska klasa1b
ZS-P nr 4 w Gdyni

III miejsce
Maja Mudlaff klasa 2
SP nr 40 w Gdyni

Wyróżnienie
Julia Ludzia klasa 2c
ZS-P nr 5 w Gdyni

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

Post Author: Magdalena Kandzora