METROPOLITALNY KONKURS BIBLIJNY

im. Sługi Bożego Kard. Augusta Hlonda
Księga Wyjścia

W piątek 9 marca 2018 r. o godz. 13.30 odbył się Etap Rejonowy Konkursu Biblijnego w Szkole Podstawowej nr 21 w Gdyni. Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów z klas IV i V.
Wszyscy zakwalifikowali się do Etapu Wojewódzko – Metropolitalnego, który odbędzie się w Rumi dnia 12 maja 2018 r.
w Etapie Rejonowym uzyskali następujące wyniki:

Jaszczuk Paulina III miejsce
Morawska Marta III miejsce
Pazdrak Paulina Wyróżnienie
Kochański Szczepan Wyróżnienie
Weronko Krzysztof Wyróżnienie
Majchrzak Antonina Wyróżnienie

Dnia 7 kwietnia 2018 r. o godz. 11:00 w kościele pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i św. Piotra Rybaka przy ul. Portowej 2 w Gdyni miał miejsce uroczysty finał Etapu Rejonowego i wręczenie nagród zwycięzcom.
Równocześnie z konkursem wiedzy odbył się konkurs plastyczny dla uczniów klas I – III SP i przedszkoli. Dzieci wykonywały prace konkursowe dowolną techniką (farby, kredki, wyklejanki) na formacie A 4 lub A 3. Zostały one ocenione przez jury powołane przez Rejonową Komisję Konkursu. Z naszej szkoły I miejsce zajęła Amelia Szczygielska z klasy 3e, a Aleksandra Betlejewicz z tej samej klasy, otrzymała nagrodę Ojca Proboszcza i Rektora parafii OO. Redemptorystów Eugeniusza Leśniaka.

Serdecznie gratulujemy. Życzymy sukcesów.

Fotorelacja

Post Author: Administrator