KONKURSY I OSIĄGNIĘCIA

13.03.2018 – Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Dnia 13 marca 2018 r. odbyły się eliminacje szkolne do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W konkursie wzięła udział młodzież ze szkoły podstawowej oraz klas II i III gimnazjum. Ostatecznie zostały wyłonione po dwie osoby z obu szkół, które będą brały udział w kolejnym szczeblu- eliminacjach miejskich dnia 20 i 21 marca 2018. […]

0 komentarzy

II Międzyszkolny Konkurs Dziennikarski „My First Magazine”

Z dumą informujemy, że Antonina Majchrzak uczennica klasy 5d zdobyła wyróżnienie w II Międzyszkolnym Konkursie Dziennikarskim „My First Magazine”. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

0 komentarzy

Konkurs Wiedzy o Gdyni

Z radością informujemy, że uczeń klasy IIIB gimnazjum Krzysztof Wilczyński zakwalifikował się do finału miejskiego Konkursu Wiedzy o Gdyni, który odbędzie się 27 marca w PPNT. Gratulujemy i trzymamy kciuki za Krzysztofa

0 komentarzy

XIII Ogólnopolski Konkurs BARWY MORZA 2018

Z dumą informujemy, że Karolina Kędzierska uczennica klasy IIIA Gimnazjum zajęła II miejsce w XIII Ogólnopolskim Konkursie BARWY MORZA 2018 organizowanym przez Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące „Conradinum”. Serdecznie gratulujemy.

0 komentarzy

XX edycja konkursu „Zapraszamy ptaki do Gdyni”

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły brali udział w XX edycji konkursu „Zapraszamy ptaki do Gdyni” organizowanym przez Wydział Środowiska Urzędu Miasta Gdyni. Natalia Gadula, uczennica klasy Vd otrzymała nagrodę główną, a Hubert Różański uczeń klasy Vb został wyróżniony. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają porcelanowe kubki z nadrukowanym wizerunkiem grubodzioba. Gratulujemy!

0 komentarzy

VII OGÓLNOPOLSKI KONKURS INFORMATYCZNY „GIF WIELKANOCNY”

Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 12 im. gen. Mariusza Zaruskiego w Gdyni mają przyjemność zaprosić nauczycieli i uczniów klas 4-7 szkół podstawowych i II-III gimnazjów do udziału w ogólnopolskim konkursie na wykonanie animacji w formacie GIF o tematyce wielkanocnej. Zgłoszenie szkoły do konkursu (załącznik 1) należy przesłać wersji elektronicznej (skan) do 09.03.2018 r. na […]

0 komentarzy

KONKURS CZYTELNICZY

PODEJMIJ WYZWANIE CZYTELNICZE W 2018 ROKU   Pobierz w bibliotece kartę uczestnictwa w zabawie, zapoznaj się z warunkami konkursu, podpisz deklarację uczestnika  i zacznij czytać książki, które spełniają warunki wymienione na karcie uczestnika.   Pamiętaj  o potwierdzeniu przeczytania książki przez bibliotekarza lub rodzica.   Na osoby, które wykonają zadania konkursowe w najkrótszym czasie, czekają atrakcyjne […]

0 komentarzy

English High Flier 2017 – sukces naszych Uczniów

Blisko 9 tys. uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zmierzyło się 29 listopada 2017 r. z zadaniami Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego English High Flier.   W województwie pomorskim startowało 489 uczniów z 26 szkół. Uczniowie naszej szkoły uzyskali wysokie wyniki  na szczeblu wojewódzkim:   Marta Majewska  kl. 5b I miejsce Krzysztof Weronko  kl. 5a […]

0 komentarzy

ALFIK MATEMATYCZNY 2017 – sukces naszych Uczniów

22 listopada 2017 roku odbył się finał XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny. W rywalizacji wzięło udział blisko 67 tysięcy uczestników z całej Polski, wśród których znalazło się aż 67 uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 w Gdyni. W gronie 416 laureatów znalazł się uczeń klasy 5a Krzysztof Weronko z wynikiem 97% punktów możliwych do uzyskania, […]

0 komentarzy

Wyniki konkursu bożonarodzeniowego na ozdobę 3D

Od 2 listopada do 21 grudnia 2017 roku zorganizowano w Szkole Podstawowej nr 12 w Gdyni „Konkurs na ozdobę choinkową 3D”. Uczniowie wykonywali prace w ramach zajęć z informatyki. Ocenie podlegały projekty. Te, które można było wydrukować ozdobiły choinkę przy szopce betlejemskiej w parafii Podwyższenia Krzyża św. w Gdyni. Jury z uwagi na dużą ilość […]

0 komentarzy

Wyniki międzyszkolnego konkursu fotograficznego – VII edycja pt. „Fotograficzne grzybobranie” 2017/2018

Wyniki międzyszkolnego konkursu fotograficznego  VII edycja pt. „Fotograficzne grzybobranie” 2017/2018 r.  Laureaci:  w kategorii szkół podstawowych  1 miejsce –Agnieszka Gzela SP nr 40 2 miejsce – Lena Zawadzka SP nr 12 i Amelia Pluta SP nr 18 3 miejsce – Jakub Wróbel SP nr 28  i Maciej Iszczek SP nr 18  Wyróżnienia: Maciej Iszczek SP […]

0 komentarzy

XII Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr 2017

Z dumą informujemy, że Alexander Grabowski uczeń klasy 3 e SP nr 12, zajął I miejsce w polskiej edycji XII Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr 2017. Uzyskał 75/75  punktów. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Informacje na stronie: www.bobr.edu.pl

0 komentarzy

Najlepsi w Gdyni

Z dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły jako 3-osobowy zespół zajęli 1 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo-Informatycznym „Myszka Z” pod patronatem Wiceprezydenta Miasta Gdyni Bartosza Bartoszewicza. Nasi uczniowie Jagoda Połchowska (6b), Mateusz Guzek (6a) i Krzysztof Weronko (5a) wykazali się największymi umiejętnościami i wiedzą spośród 14 szkół biorących udział w konkursie. Ponadto Mateusz Guzek zajął […]

0 komentarzy

Konkurs Kolęd i Pastorałek

  6 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek w dwóch kategoriach: Soliści i Zespoły,  a startowały w nim 33 osoby. W konkursie brali udział uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum. Każdy z uczniów wykonał utwór (kolędę, pastorałkę lub utwór o tematyce bożonarodzeniowej) przy akompaniamencie instrumentów muzycznych. Jury w składzie: A. […]

0 komentarzy

Konkurs „Kostka Różańcowa”

W październiku na lekcjach religii odbył się konkurs na wykonanie kostki różańcowej.  Dzieci   podzielone na grupy wycinały sześciany, na które następnie przyklejały własnoręcznie ozdobione obrazki z tajemnicami różańca świętego. Pomysłów na upiększenie każdej z tajemnic było mnóstwo: od kolorowania kredkami, po przyklejanie kawałków materiału i ozdabianie wszystkiego brokatem. Każdy uczeń, dzięki tak twórczej pracy, mógł  […]

0 komentarzy

Konkurs „Wiedzy o Świętych”

Konkurs „Wiedzy o Świętych: Maksymilian Maria Kolbe, Matka Teresa z Kalkuty, Brat Albert”             Na lekcjach religii, dzieci od klasy czwartej do siódmej poznawały życiorysy  trzech świętych: Brata Alberta,  Matki Teresy z Kalkuty oraz Maksymiliana Marii Kolbego. Przed świętem Wszystkich Świętych odbył się szkolny konkurs, w którym uczniowie  zmagali się  z pytaniami zarówno  otwartymi  […]

0 komentarzy

Konkurs „Lampion Adwentowy”

    Grudzień  to nie tylko miesiąc zadumy i refleksji, ale również czas przygotowań poprzez udział w roratach do spotkania z Jezusem. Dzieci ze Szkoły Podstawowej z wielka radością i entuzjazmem wzięły udział w konkursie na  wykonanie „Lampionu  Adwentowego”. Chętni uczniowie przygotowali samodzielnie lampiony: czy to z papieru, kartonu,  czy ze słoika lub innego materiału […]

0 komentarzy

Konkurs Poezji i Piosenki Świąteczno- Zimowej

Z dumą informujemy, że uczniowie z naszej szkoły brali udział w Międzyszkolnym  Konkursie Poezji i Piosenki Świąteczno – Zimowej, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 26. Cyryl Majchrzak z klasy II b zajął I miejsce recytując wiersz pt. „ Z czego robi się święta” – autorstwa własnej mamy.   Dorota Słowi z klasy 3a […]

0 komentarzy

Konkurs kolęd i piosenki świątecznej

Święta Bożego Narodzenia to święta radosne, na wskroś rodzinne, tak bardzo oczekiwane przez dzieci i dorosłych. Zwłaszcza w Polsce są one obchodzone szczególnie uroczyście. Te wspaniałe dni powinniśmy tak przeżywać, by wzmocniły naszą wzajemną miłość w rodzinie, a zarazem miłość całej rodziny ku Bogu.  W przeżywaniu tego czasu pomaga nam Kościół i tradycja, czyli nasze […]

0 komentarzy

Wykład uczennic klasy 6b w Centrum Nauki EXPERYMENT

Z dumą informujemy, że uczennice naszej szkoły Emilia Beyer-Wróblewska i Anna Jędrzejewska (klasa 6 b) wygłosiły wykład „Mikroorganizmy są wśród nas”. Nasi uczniowie od kilku lat biorą udział w bezpłatnych spotkaniach naukowych, gdzie swoje naukowe zainteresowania prezentują i dzieci i dorośli w ramach Wykładów Dużego i Małego Naukowca organizowanych przez Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni […]

0 komentarzy

Konkurs fotograficzny – „Z Bogiem mi po drodze”

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Z Bogiem mi po drodze”. Konkurs polega na wykonaniu fotografii, ukazującej przydrożne krzyże i kapliczki.   Konkurs organizowany jest dla: Grupa I: uczniowie klas IV – VII szkoły podstawowej i klas II – III gimnazjum z terenu miasta Gdyni i szkoły ponadpodstawowe z terenu Gdyni Grupa II: nauczyciele z […]

0 komentarzy

25.10.2017 – Turniej warcabowy

Dnia 25.10.2017r. w naszej szkole odbył się Turniej Warcabowy organizowany przez nauczycieli świetlicy szkolnej. Wzięli w nim udział reprezentanci klas 1-4 szkoły podstawowej. Podczas gry uczestnicy kształtowali postawy sportowej rywalizacji, umiejętności przeżywania sukcesów i porażek oraz rozwijali umiejętność logicznego myślenia. Po zaciętych zmaganiach nad planszą warcabową, wyłoniliśmy mistrzów w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1-2 SP […]

0 komentarzy

PLANOWANE KONKURSY I ZAWODY
rok szkolny 2017/2018

Hasło roku „Rodzinnie, zdrowo i sportowo”