Konkurs Pięknego Czytania

Jak co roku, bibliotekarze – pani Violetta Kopecka  oraz nauczyciel edukacji  wczesnoszkolnej – pani Alicja Wysocka-Pieniążek, zorganizowali konkurs sprawdzający umiejętność głośnego płynnego czytania u uczniów klas drugich i trzech szkoły podstawowej.

W dniu 26 listopada w bibliotece szkolnej zgromadzili się przedstawiciele klas, którzy zwyciężyli w klasowych eliminacjach. W tym roku uczniowie czytali na głos fragmenty z książek J. Duszyńskiej Cudaczek –Wyśmiewaczek oraz M. Krüger Karolcia.

Komisja konkursowa w składzie:

Violetta Kopecka – bibliotekarz

Alicja Wysocka-Pieniążek – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Beata Janczak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Katarzyna Junak – logopeda

przyznała  zwycięstwo:

uczniom klas III:

  • miejsce – Karolina Jonko 3 a
  • miejsce – Marta Szczepaniak 3 a
  • miejsce – Michał Jasiński 3 a

oraz uczniom klas II:

  • miejsce – Iga Podhajska 2 c oraz Feodor Kaliankovich 2 b
  • miejsce – Julia Bobowska 2 b
  • miejsce – Franciszek Kotarba 2 a

 

Gratulujemy zwycięzcom!

 

Post Author: Maria Bohn