KONKURS MŁODY LIDER BANKOWOŚCI

Z dumą informujemy, że Jakub Frączyk, Krzysztof Weronko oraz Ignacy Ołownia zajęli II miejsce w międzyszkolnym, drużynowym konkursie ekonomiczno-bankowym Młody Lider Bankowości, który odbył się 7. maja 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 48 w Gdańsku. Podczas konkursu uczestnicy pracowali w grupach, rozwiązywali krzyżówki bankowo-ekonomiczne, zadania matematyczne oraz wykonali pracę plastyczną. Jednym z warunków uczestnictwa w konkursie było przywiezienie w dniu konkursu plakatu formatu A1 przedstawiającego projekt polskiego banknotu z wizerunkiem sławnego matematyka. Dziękujemy Marcie Majewskiej i Milenie Katzer za zaangażowanie i pracę włożoną w przygotowanie plakatu oraz kibicowanie drużynie naszej szkoły do samego końca. Serdecznie gratulujemy!

Post Author: Maria Bohn