Konkurs „Kostka Różańcowa”

W październiku na lekcjach religii odbył się konkurs na wykonanie kostki różańcowej.  Dzieci   podzielone na grupy wycinały sześciany, na które następnie przyklejały własnoręcznie ozdobione obrazki z tajemnicami różańca świętego. Pomysłów na upiększenie każdej z tajemnic było mnóstwo: od kolorowania kredkami, po przyklejanie kawałków materiału i ozdabianie wszystkiego brokatem. Każdy uczeń, dzięki tak twórczej pracy, mógł  nauczyć się trudnej sztuki rysowania siatki sześcianu i sklejania go, współpracy 
w grupie  oraz, co najważniejsze, na nowo przyswoić sobie tajemnice różańca świętego. Dziękujemy wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie. Wykonane kostki upiększały holl szkoły.

 

 

A oto nasi zwycięzcy:

 

I miejsce – uczniowie z klasy 4d

Kochański Szczepan

Janz Dorian

Jarząb Brajan

Rychlik Klaudia

Mróz Marcel

Spirewski Mikołaj

 II miejsce – uczniowie z klasy 5c

Wilczyński Michał

Mąka Karol

III miejsce – uczniowie z klasy 4c

Girszewski Wiktor

Orlikowski Hubert

Tybuszewski Piotr

Czechowski Adam

Korbolewski Jakub

Gratulujemy zwycięzcom

 

Post Author: Administrator