KONKURS KOLĘD I PIOSENKI ŚWIĄTECZNE

Dnia 03.12.2019 r. odbył się Konkurs Kolęd i Piosenki Świątecznej dla uczniów klas 0-3 SP. Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji śpiewania kolęd i piosenek o tematyce zimowo-świątecznej oraz umożliwienie dzieciom prezentowania swoich umiejętności i zdolności wokalnych. Konkurs przebiegał w miłym, świątecznym nastroju. Wszystkie dzieci z dużym zaangażowaniem przygotowały się do występu. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy! Wyniki prezentują się następująco:

I miejsce – Agata Szczerba kl. 1a, Iga Podhajska kl.3c

II miejsce – Karolina Brzózka kl. 2a, Maja Janik-Lipińska kl. 3c

III miejsce – Hanna Ickowska kl. 2b, Jan Białoś kl. 1a, Franciszek Biedrzycki OP1

III miejsce – Alicja Dojlitko kl. 2b, Zespół kl. 2b: Agata Wolszlegier, Lena Próchnicka, Zuzanna Kimak, Sergiusz Czemko

Galeria zdjęć

Post Author: Maria Bohn