KNO A ŚWIĘTA W 3 B

Święta w 3b

Przesyłamy film o naszej klasowej choince. Podrzucił ją Mikołaj na balkon naszej pani, bo nie ma nas w szkole. W dołączonym liście wyznaczył nam zadanie. Mieliśmy wykonać aniołka z papieru, przyjść do szkoły i zawiesić na choince. Pani Ania ustroiła ją wcześniej piernikami. W zamian za to Mikołaj doręczył nam drobne upominki. Z kolei dla naszych rodziców przygotowaliśmy zdalne przedstawianie pt. „Maleńka przyszła miłość”  na podstawie tekstu pani Marty Jankowskiej – Frączyk (nauczyciel języka polskiego w naszej szkole). Oby to przedstawienie przeszło do historii, a kolejne odbyły się w tradycyjny sposób. Na koniec nasze życzenia:

Anielskich włosów na choince,

Anielskiej cierpliwości w sercu,

Anielskich chórów na dobranoc,

Anielskiego spokoju w życiu,

Anielskiej dobroci ze strony ludzi,

Anielskich skrzydeł, żeby wzlecieć,

Życzy na te Święta i Nowy Rok klasa 3b z wychowawcą.

Post Author: Maria Bohn