IV EDYCJA MŁODEJ LIGI KOSZYKÓWKI

Gdynia Młoda Liga to projekt organizowany przy wsparciu Urzędu Miasta Gdynia, Gdyńskiego Towarzystwa Koszykówki oraz Fundacji Helios. Jego celem jest rozpowszechnianie koszykówki wśród młodzieży szkolnej. Reprezentacja naszej szkoły uczestniczy w nim od początku. W  IV turnieju brało udział  17 drużyn z całej Gdyni. Po 16 meczach  wspaniałej sportowej walki nasze dziewczyny zdobyły III miejsce!
Poza sukcesem drużynowym indywidualnie została wyróżniona i nagrodzona Izabela Hamadyk, która reprezentowała naszą szkołę już po raz drugi.
 
Skład drużyny:
Nina Delankiewicz 5a
Izabela Hamadyk 5a
Izabela Littwin 5b
Magdalena Mąka 5b
Zuzanna Prus 5e
Zuzanna Szczuko 5e
Zuzanna Wawrzyniak 5e

Drużynę prowadzili p. Monika Jarząb i p. Adam Słowi.

Galeria zdjęć

Post Author: Magdalena Gołyszny