I RZUT ZAWODÓW Z CYKLU GDYŃSKIEJ LIGII LEKKOATLETYCZNEJ 2017/2018

W dniu 24.11.2017 odbył się I Rzut zawodów z cyklu Gdyńskiej Ligii Lekkoatletycznej 2017/2018. Reprezentacja Szkoły SP 12 w skromnym składzie mocno przerzedzona przez choroby i równolegle odbywające się zawody pływackie udała się na hale lekkoatletyczną Gdyńskiego Centrum Sportu.

 

Skład reprezentacji:

  1. Kamil Pietrzak
  2. Oliwier Andrukiewicz

 

Obu zawodników startowało w biegu na dystansie 50m. Pierwszy raz mieli możliwość startu z prawdziwych bloków startowych. Dla Kamila Pietrzaka na co dzień trenującego Rugby był to bardzo udany debiut. Zdobył złoty medal, pokonując innych zawodników
w większości trenujących od kilku lat lekkoatletykę. Zadowoleni z osiągnięć oczekujemy
na kolejny rzut zawodów na które planujemy stawić się w liczniejszym składzie.

 

Post Author: Administrator