FINAŁ WOJEWÓDZKI XLVI IGRZYSK DZIECI W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM

Po wcześniejszych zwycięstwach w Zawodach Miejskich oraz w Półfinałach Wojewódzkich, nadszedł czas zmierzyć się w Finale. Drużyna dziewcząt SP nr 12 z Gdyni po zaciętej walce zajęła II miejsce w Finałach Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Pływaniu Drużynowym. Na sukces drużyny złożyły się wszystkie starty ośmio osobowej kadry, jednak należy podkreślić że końcowy sukces, to efekt świetnej postawy liczniejszej grupy dziewcząt, które we wcześniejszych eliminacjach uzyskiwały bardzo dobre wyniki.

Skład reprezentacji SP nr 12:
Bilińska Natalia, Delegacz Zofja, Gacka Aleksandra, Janczarska Wiktoria, Jastrząbek Nadia, Kazimierczak Hanna, Kwiatkowska Maja, Mąka Magdalena, Olender Lena, Olko Zuzanna, Pawelec Oliwia, Sadowska Julia, Siedlewska Marcelina, Żochowska Liliana

Medalistki:
Gacka Aleksandra – I miejsce, w konkurencji 25m st. dowolnym
Janczarska Wiktoria – I miejsce, w konkurencji 25m st. klasycznym
Olko Zuzanna – I miejsce, w konkurencji 25m st. dowolnym
Jastrząbek Nadia – II miejsce, w konkurencji 25m st. motylkowym
Siedlewska Marcelina – III miejsce, w konkurencji 25m st. klasycznym

FOTORELACJA

Post Author: Administrator