DZIEŃ KOBIET W KLASACH MŁODSZYCH

marca to wyjątkowy dzień –  szczególnie dla wszystkich pań, zarówno tych dużych jak i małych, ponieważ wówczas corocznie obchodzimy Dzień Kobiet. W naszej szkole, w klasach młodszych ten dzień obfitował w wiele różnych atrakcji. W klasie 1a dzieci dostały słodycze i zaproszenie na teatrzyk, a jeden z chłopców przyniósł ręcznie uszyte kwiaty dla dziewczynek. Klasa 1b wybrała się na plac zabaw Amazonia, aby podczas wspólnej zabawy uczcić to święto. W klasie 1c rodzice przygotowali upominki dla dziewczynek i słodkie babeczki również dla pracowników szkoły. Chłopcy wykonali piękne kolorowe kwiatki ze słodkim dodatkiem. Uczennice z klasy 1 d dostały słodkie upominki. Dzieci z klasy 2 b wybrały się na ciekawy film. Uczniowie klasy 2c byli na kosmicznych warsztatach w dmuchanym parku rozrywki AirSpace. Chłopcy z klasy 3a przygotowali wiersz wraz z małym upominkiem i słodką niespodzianką dla każdej dziewczynki. Wszystkie klasy 3 wybrały się do Sali Zabaw Loopy-s World – Rodzinnego Centrum Rozrywki w Gdańsku.  To był niezapomniany dzień dla wszystkich.

Galeria zdjęć

Post Author: Magdalena Kandzora