ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO – WOLONTARIAT

Zapraszamy do udziału w akcji „Wszystkiego dobrego dla chorego”, organizowanej przez Fundację Dr Clown.
 

Z okazji Światowego Dnia Chorego (11 lutego) nasi wolontariusze odwiedzą pacjentów pomorskich szpitali, by prócz uśmiechu, wręczyć im kartki z życzeniami otuchy i powrotu do zdrowia. W tym roku kartki trafią m.in. do pacjentów Szpitala
Morskiego im. PCK w Gdyni.

Aby dołączyć do akcji wystarczy trochę papieru, kredek, wycinanek, ale przede wszystkim empatia i dobre chęci. Liczymy na wsparcie, w postaci własnoręcznie wykonanych kartek (format max. A5, bez kopert) z indywidualnie wypisanymi życzeniami dla każdego chorego.

Każda, nawet najmniejsza ilość będzie radością i wsparciem dla pacjentów Szpitala Morskiego im. PCK.

Kartki powinny być gotowe do 3. lutego 2022 r.

 
 

Post Author: Magdalena Bukowska