DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego warto uczcić ten dzień w szczególny sposób. Są to święta, które dają naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości, wnuczęta mogą okazać swój szacunek. Laurka, ręcznie zrobiony upominek, piosenka, wierszyk- na tę okazję każdy prezent jest dobry. Ważne, żeby był to prezent od serca, bo takie najbardziej cenią sobie Babcie i Dziadkowie. W naszej szkole uczniowie klas młodszych i oddziałów przedszkolnych przez cały tydzień przygotowywali upominki, które wręczą swoim Babciom i Dziadkom. Wszystkie dzieci bardzo się starały i włożyły w swoje prace wiele wysiłku i serca. Wykonane upominki na pewno wzruszą nie jedną Babcię czy Dziadka. Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta życzymy wszystkiego co w życiu najlepsze i najpiękniejsze, dobrego zdrowia, nieustającej radości oraz miłości i samych pogodnych dni.

Galeria zdjęć

Post Author: Magdalena Kandzora