Drużynowe Mistrzostwa Gdyni w biegach przełajowych

Dnia 6 października 2017r. reprezentanci naszej Szkoły udział wzięli w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej– były to drużynowe Mistrzostwa Gdyni w biegach przełajowych. Rywalizacja polegała na biegu ze startu wspólnego i jak to w biegach przełajowych bywa- po przepięknej lokalizacji – Kolibkach. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy przystąpili do rywalizacji w bojowych nastrojach- nikt nie zamierzał się oszczędzać ani oddawać pola czy pozycji przeciwnikowi. Taka postawa zaprocentowała- dziewczyny zebrały oklaski za swoją postawę a chłopcy w dobrym stylu wywalczyli 3 miejsce i dodatkowo Tomasz Ickowski również uplasował się na 3 miejscu indywidualnie.

Skład naszych reprezentacji:

  DZIEWCZYNKI CHŁOPCY
1.  Karolina Kędzierska  Tomasz Ickowski
2.  Daria Krysiak  Patryk Adamczyk
3.  Ida Halk  Tymek Kwiatkowski
4.  Hanna Janczak  Kamil Piernicki
5.  Zuzanna Wojciechowska  Klaudiusz Piernicki
6.  Agnieszka Borkowska  Kacper Jarząb
7.  Zofia Mąka  

Oczywiście, wszystkim uczestnikom, zarówno udekorowanym medalami jak i tym bez medalu serdecznie gratulujemy wzorowej postawy i hartu ducha.

Post Author: Administrator