BAL KARNAWAŁOWY 2024

Karnawał, w Polsce inaczej zwany zapustami lub mięsopustami, to czas zimowych zabaw, balów, przebieranek i ucztowania. Co roku rozpoczyna się 6 stycznia, w święto Trzech Króli, a kończy dzień przed Środą Popielcową, która w tym roku wypada 14 lutego. Jak nakazuje tradycja najmłodsi uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zabawie karnawałowej. Ach, co to był za bal! Tłumy barwnych postaci zapełniły korytarze – wróżki, królewny, księżniczki, policjanci, kowboje, bohaterowie z dziecięcych bajek, sportowcy, czarodzieje i wielu innych, których trudno wymienić. Przyjechał DJ i pani animatorka, którzy profesjonalnie poprowadzili zabawę, a w jej trakcie nie brakowało zabaw ruchowych i grupowych tańców. Jednym słowem zabawa była na 102.

Galeria zdjęć

Post Author: Magdalena Kandzora